Łóżeczko dla niemowlaka- na zawsze, czy na chwilę?

Ostatnimi czasami mamieni jesteśmy pięknymi kołyskami czy dostawkami, które owszem, wyglądają pięknie, ale nie zawsze są praktyczne. Jeśli nasz szkrab szybko rośnie, to za chwilę musimy kupić coś większego, bo maluch się do kołyski już nie mieści. Dlaczego więc nie możemy od razu zainwestować w łóżeczko dla niemowląt?

Łóżeczko wielofunkcyjne

Łóżeczko dla niemowlaka może mieć jeszcze kilka dodatkowych funkcji, które sprawią, że nie będzie ono tylko banalnym meblem, ale zaoszczędzi sporo miejsca. Nie dziwi już łóżeczko dla niemowlaka z przewijakiem, które jest łatwe w utrzymaniu w czystości. Nie mając zbyt dużo miejsca na ubranka, możemy zdecydować się na łóżeczko dla niemowlaka z szufladą, w której pojawią się dodatkowe rzeczy dla malucha.

Łóżeczko dla niemowlaka- rośnie wraz z dzieckiem

Im dziecko starsze, tym ma większe potrzeby. Łóżeczka dla niemowlaka mają wiele opcji regulacji, dzięki temu możemy dostosować je do wieku malucha, naszych potrzeb, oraz preferencji. Dzięki temu, nawet po roku bądź dłużej, łóżeczko z powodzeniem będzie pełnić swoją funkcję.

Gdzie znaleźć łóżeczko na miarę?

Ten najważniejszy mebel pokoju dziecięcego nie musi być standardowy. Może mieć nowoczesny design, i doskonale komponować się z resztą mebli w pomieszczeniu. Tam znalezienie tego idealnego nie będzie już dla nas problemem. Ogromna ilość łóżek w jednym miejscu dostępna jest na stronie: https://www.pinio.com.pl/dla-niemowlaka/lozeczko-dla-niemowlaka