Najlepsza lokata bankowa na krótki czas

W banku można znaleźć ofertę najlepszej lokaty na krótki okres czasu. Osoby ceniące sobie możliwość bardzo szybkiego dostępu do lokowanych przez siebie pieniędzy mogą założyć lokatę jednodniową. Już sama nazwa tej lokaty daje do zrozumienia, że pieniądze na nią przelane niemal natychmiast powrócą do klienta.

Lokata Ping-Pong może zostać założona przez każdą osobę posiadającą już konto osobiste, która dysponuje wolną kwotą pieniędzy w przedziale od pięciuset do dwudziestu tysięcy złotych. Na niewiele dłuższy okres czasu, bo wynoszący maksymalnie dwadzieścia jeden dni zakładana jest lokata Short i lokata Short Plus posiadająca jeszcze wyższe oprocentowanie.

Pomiędzy tymi produktami bankowymi istnieje zasadnicza różnica, ponieważ drugi z nich może zostać założony jedynie przez posiadaczy konta indywidualnego posiadających dostęp do wszystkich usług oferowanych przez Idea Cloud.

Najlepszą lokatą dla klientów chcących jednorazowo skorzystać z tego rodzaju produktu bankowego jest lokata Do Końca Miesiąca. Można ulokować na niej kwotę do jednego miliona złotych i skorzystać z niej już pierwszego dnia kolejnego miesiąca. Nieco więcej przedziałów czasowych dostępnych jest tym klientom banków, którzy decydują się na zakładanie lokat kilkumiesięcznych.

Wprawdzie wiele z nich może być zakładanych na minimalny okres jednego miesiąca, jednak już lokata Na Nowe Środki zakładana jest nawet na sześć miesięcy. Więcej na ten temat można znaleźć na stronie https://www.ideabank.pl/ranking-lokat-bankowych.